Участь студентів фармацевтів в науково-практичній конференції

12 травня 2022 р. гуртківці кафедри фармації, студенти групи І ФМ 21,

Роксоляна Данилишин, Наталя Бодак і Марія Бабляк взяли участь в ХVI Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки. Доповідь була презентована на секції «Хімія, екологія, фармація». Гуртківці кафедри узагальнили думку студентів про методику викладання дисципліни «Історія фармації» на основі професійного та особистісно-орієнтованого підходу. Відзначено, що студентам подобається методика викладання дисципліни (викладач доц. С.І.Терещук), де можна виконувати різні індивідуальні завдання та показати свої здібності. Вітаємо студентів-науковців та бажаємо подальших здобутків на навчальній та науковій ниві.

Програма та фрагменти презентації на тему: Професійний та особистісно-орієнтований підходи при вивченні дисципліни «Історія фармації» у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського»