Тиждень академічної доброчесності на факультеті 2

Академічні спільноти доброчесності стимулюють і покладаються на клімат взаємної довіри. Клімат довіри заохочує і підтримує вільний обмін ідеями, який у свою чергу дає можливість науковим пошукам реалізуватися найповнішою мірою.

Доброчесність є необхідною й важливою складовою будь-якого істинного досвіду освіти – доброчесність з боку як викладача, так і здобувача вищої освіти.

У Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського постійно популяризується принцип академічної доброчесності. Гарною практикою є проведення зустрічей, лекцій, обговорень питання академічної доброчесності.

На факультеті 2 у листопаді 2023 року куратори груп провели бесіди зі студентами на тему: «Академічна доброчесність очима студентів». Учасники зустрічей обговорили питання довіри, чесності, справедливості, поваги, відповідальності та мужності в контексті академічної доброчесності; узгодили підходи до порушення академічної доброчесності та види відповідальності за це.

Академічна доброчесність очима студентів