Відгуки про курс

Войтанович Ольга

Курс справді сподобався. Пояснення простою мовою - це дуже допомогло краще зрозуміти і запам’ятати інформацію. Також дуже вдячна викладачам, які приділили багато часу, терпіння та сил для нас. І таки змогли нам дати навички по догляду за пацієнтом. Дякуємо Вам за цей курс. Ви чудові

Мирослава Потопник

Побачивши рекламу в фейсбуці про набір на курси, відчула, що це те, що мені саме потрібно. Пройшовши всі години теоретичного та практичного навчання, хочу подякувати керівництву академії,а також нашим викладачам за обширні знання та практику в догляді за хворими. Дуже задоволена методом подачі матеріалу в невимушеній та легкій формі навчання. Дуже дякую пані Роксолана та пані Олі за навчання, за тренінги. Чекаю ще нових курсів, з новою програмою, щоб знову навчитись чогось нового.

Шукаль Надія Василівна

Викладання професійно,змістовно,зрозуміло,дякую❤

Зоя Коваленко

"Щодо організаціі, курс був підлаштований під зручний час це дуже тішило, адже як важко інколи виділити час на навчання 😜. Об»єм матеріалу дуже розширенний, зачіпали багато тематики і питань, практики, зручні паузи для практикування і засвоєння матеріалу. Також гарно підібрані слайди і тематика щодо них, яка супроводжувалась реальними прикладами з життя підопічних з огляду на професійні навички і досвід який не раз був практикований в умовах реальності турботи про підопічних що відчувалось зі слів викладачів і був доведений до нас, за що окрема подяка. Також хотілось відмітити позитивні якості безпосередньо викладачів пані Олі і пані Роксолани, щоб не сталось завжди хвалили і допомагали у практичних навичках. Мене дивує як у них вистачало на нас терпіння, міцні 👍 і з досвідом до непередбачених ситуацій. Ну і звісно як без негативу 🤪. Тільки привикла і кінець курсу, тільки війшла в азарт і практику і все вручення сертифікату. Одним словом цінуємо щасливий час проведений разом і використовуємо професійні навички і знання на практиці, і памятаємо, що турбота і цінність завди моє бути на першому місці в житті. "

Мельничук Анна-Марія

Курс надзвичайно сподобався. Особисто я дізналась дуже багато нової інформації. Викладачі дуже відповідально поставились до своєї роботи, у них велика база знань та практики і це допомогає знайти відповідь на кожне запитання. На курсах було багато обладнань, починаючи від шприців, закінчуючи манекенами(які дуже спрощували наше навчання). Все сподобалось!)

Оксана Мацієвська

"Надзвичайно вдячна за набуті теоретичні знання та практичну підготовку в межах курсу ""Догляд за пацієнтом у домашніх умовах"". Окрема подяка інструкторам – Роксолані Володимирівні та Ользі Василівні – за професіоналізм та людяність, створення приємної дружньої атмосфери під час курсів. Раджу всім, хто прагне покращити якість життя близької хворої людини."

Половінкіна Марія

"Я хочу щиро подякувати викладачам :Роксолані і Олі за навчання,за розуміння,за підхід до пацієнта,за теплий прийом. Було все чітко,ясно,пояснено,ВСЕ ЗРОЗУМІЛО ! СУУУУПЕР."

Ткаченко Віра

Дуже вдячна за цікавий, інноваційний та наповнений турботою та теплотою до кожного, курс. Професіонали своєї справи дійсно надихають бути СПРАВЖНІМИ громадянами з медичним направленням))) Дякую від щирого серця!