Відгуки про курс

Ольга Романів

Дуже вдячна та задоволена пройденим курсом. Дізналася багато нюансів про правильність масажу. Здобула достатньо знань для діяльності приватного підприємця! ОСОБЛИВА ВДЯЧНІСТЬ ВИКЛАДАЧУ, З ВЕЛИКОЇ БУКВИ, АНДРІЮ ВІТАЛІЙОВИЧУ

Надія Демчина

Рекомендую усім, хто хоче дійсно навчитись правдивому масажу, в курс входить знання анатомії людини, усі прийоми масажу, а саме головне постійна практика, і кінцевий іспит на викладачеві, який оцінює ваше вміння і навики.

Мирослава Затварницька

Навчалася у першому випуску курсів Дуже хороша якість викладання, окрема подяка викладачу Зелінському Андрію. Багато корисних знань на практиці, особливий підхід до кожного і підтримка в будь якій ситуації

Ірина Асанова

Дуже задоволена ! Матеріал подається доступно, приємна і дружня атмосфера. Окрема подяка Андрію Віталійовичу, майстру свого діла, професіоналу і просто чудовій і чуйній людині! Рекомендую всім відвідати ці курси!

Diana Sacharnazka

Дякуємо за таку чудову можливість. Курси справді були дуже насиченими та результативними

Валентин Шестаков

Це підходяща професія для нечуючих на майбутнє в короткому часі навчання!!!

Олена Пархоменко

Курси вартують кожної гривні. Професійний викладач, цікаве викладення матеріалу, невеликі групи. Хто вагається- не варта. Ідіть, не пошкодуєте.