Тренінг: Роль медичної сестри у реабілітації

    Вже стало доброю традицією в нашій академії підтримувати розвиток медсестринства у фізичній реабілітації та терапії. Тому знову ЛМА, в рамках співпраці з ГО “Пацієнти України” Німецьким фондом GIZ, проектом “Реабілітація травм війни в Україні”, 21-22 жовтня 2023 року відкрила свої двері для медичних сестер з усієї України. Для медичних сестер реабілітаційних відділень був проведений тренінг «Роль медичної сестри у реабілітації». Навчання провели фахові тренерки:

    🔸Наталя РУДАКОВА, магістр реабілітації, викладачка Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, член Всесвітнього обʼєднання фізичних терапевтів, практикуюча фізична терапевтка.

    🔸Оксана ДУБ, медична сестра, практикуюча фізична терапевтка, викладачка Львівського державного університету фізичної культури ім.І.Боберського‎.

     Географія учасників: м.Львів, м.Чернігів, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Запоріжжя.

     Упродовж тренінгу учасниці засвоїли способи позиціонування та переміщення пацієнтів в гострому періоді; опанували протоколи E.V.E та Н.A.L.T на основі практичних кейсів; обговорили сучасні протоколи профілактики на основі принципів доказової медицини.

     Особливий інтерес викликало в учасниць тренінгу можливість відпрацювати набуті навички в Центрі медичної симуляції Академії. Вдруге в Україні були відпрацьовані симуляційні сценарії, на основі реальних історій наших захисників, які проходять реабілітацію в лікарнях України.

    Дякуємо усім учасникам та організаторам за плідну працю!
    #Рухаємося_до_ Перемоги