Тренінг “Особливості роботі зі студентами з порушенням слуху”

     Львівська медична академія ім. Андрея Крупинського є єдиним закладом в Україні які готують студентів за спеціальністю 224 технології медичної діагностики та лікування освітньо-професійного рівня – Лабораторна діагностика для осіб з порушенням слуху. 

     Перекладачем-дактилологом Товчко Н. З. проведено тренінг “Особливості роботі зі студентами з порушенням слуху”. Викладачі ознайомились із статистикою, пригадали з чиєї ініціативи і як було започатковано групу студентів з порушенням слуху. 

     Практичні поради, висвітлені проблеми, пропозиції для їх вирішення дали хорошу основу для адаптації навчального матеріалу. Знаючи сприйняття, мислення глухих осіб ми маємо можливість розуміти їх, надавати підтримку, ефективно навчати і сприяти незабутньому студентському періоду. Викладачі які читають у даних студентів поділилися досвідом роботи. 

     Тренінг був дуже актуальним для викладачів, які ведуть певні дисципліни в таких групах. Вже 24 роки наша академія навчає глухих людей і ми щиро радіємо, що ці 83 випускники були з нами. Це додає стимулу удосконалюватись та з радістю чекати нових студентів, які мають можливість у нас навчатись!