Трансгендерні люди в практиці медичних фахівців та освітян

22.09.2022 року відбулось перше засідання наукового семінару кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я.

Ми, науково-педагогічні, педагогічні працівники ЗВО, медики, завжди найперші повинні відчувати зміни у суспільстві, вчити критично мислити, шукати точки дотику спілкування та розуміння у щоразу різноманітнішому культурологічному суспільстві. У мінливому світі, що разу виникають питання, які для нас є абсолютно новими. Цікавою була для нас тема «Трансгендерні люди в практиці медичних фахівців та педагогів, загальні питання гендерної ідентичності, комунікація, юридичні аспекти».

Спікерка Дарина Дмитрієвська – сімейна лікарка та співзасновниця ГО «Медичні Лідери» розповіла нам про основні поняття трансгендерних людей, трансгендерні люди у світі та в Україні, як потрібно навчати майбутніх медиків для роботи у мультикультуральному суспільстві, трансгендерні люди у практиці медиків, правила комунікації, етичні, релігійні, юридичні аспекти, ведення документації, людські відносини та толерантність. Холістичний підхід у роботі медиків. В часі семінару у нас відбулася цікава дискусія.

Ми постійно розвиваємося самі і мусимо вчити наших студентів поваги і комунікації у суспільстві, що швидко змінюється – такий підсумок зустрічі і побажання усіх колег. Окрім кафедралів, у науковому семінарі прийняли участь проректор з навчальної роботи канд.хім.наук Лариса Сойка та проректор з наукової роботи канд.філ.наук Оксана Стоколос-Ворончук.