Традиційна зустріч студентів фармацевтів із стейкхолдером

У вересні 2022 р.на кафедрі фармації був проведений черговий цікавий захід – зустріч студентів фармацевтів другого та третього курсів з виконавчим  директором Галицької фармацевтичної Асоціації, завідувачем аптеки №1 м.Львова Нелею Василівною Бик.

Під час зустрічі студенти почули привітання з нагоди Дня фармацевтичного працівника, отримали рекомендації з майбутнього працевлаштування у практичній фармації. Як зазначила п.Неля Бик, сьогодні в непростий для країни час, є потреба у молодих, кваліфікованих фармацевтичних кадрах. Належний рівень надання фармацевтичної допомоги можуть забезпечити тільки фахівці з високим рівнем теоретичної та практичної підготовки.

Під час зустрічі  виникло  питання збереження старовинних аптек у Львові, а також необхідності всебічної підтримки виробничих аптек. Студентам було порекомендовано відвідувати сайти провідних аптечних мереж з моніторингом вакансій, займатися науковою студентською роботою та всебічно працювати над своїм професійним ростом.

Такі зустрічі викладачів та здобувачів вищої освіти із стейкхолдерами є вже традиційними на кафедрі і мають велике значення для належного рівня підготовки спеціалістів

Традиційна зустріч  студентів фармацевтів із стейкхолдером