Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи!

18.10.21р. у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського в on-line режимі кафедрами хірургічних дисциплін і невідкладних станів та внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я був проведений міжкафедральний виховний захід, приурочений до Дня Захисників і Захисниць України «Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи!».

Захід організували викладачі Назар О.Ю. та Назар С.Л. із залученням студентського самоврядування, кураторів та студентів груп ІІ СО-11(Назар С.Л), І СО-11(Амізян А.А ), І СТ(ф) (Задорецька О.Р.), 1 СТ-11(Тісновець І.І.), ІІ СТ-11 (Рудницька Ю.О ), ІІ ЛД 11 (Менів Н.П.), ІІ СО (ф) (Войтюк О.О.), І МС-11 (Фітьо Н.Р.).
     Виховний захід був надзвичайно цікавим для викладацького та студентського колективів Академії, підкреслив значення виховання патріотизму, нескінченної любові до рідного краю.

Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи! Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи! Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи!