Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи!

18.10.21р. у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського в on-line режимі кафедрами хірургічних дисциплін і невідкладних станів та внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я був проведений міжкафедральний виховний захід, приурочений до Дня Захисників і Захисниць України «Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи!». Захід організували викладачі Назар О.Ю. та Назар С.Л. із залученням студентського  самоврядування, кураторів та студентів груп ІІ СО-11(Назар С.Л), І СО-11(Амізян А.А ), І СТ(ф) (Задорецька О.Р.), 1 СТ-11(Тісновець І.І.), ІІ СТ-11 (Рудницька Ю.О ), ІІ ЛД 11 (Менів Н.П.), ІІ СО (ф) (Войтюк О.О.), І МС-11 (Фітьо Н.Р.).

Виховний захід був надзвичайно цікавим для викладацького та студентського колективів Академії, підкреслив значення виховання патріотизму, нескінченної любові до рідного краю.