Теоретичні та прикладні аспекти фундаментальних медико-біологічних наук

    18 травня 2023 року у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти фундаментальних медико-біологічних наук». У цьому престижному заході взяли участь студенти та науковці з провідних медичних ЗВО Києва, Харкова, Вінниці, Житомира, Рівного, Івано-Франківська, Ужгорода, Кам’янського, а також з тимчасово окупованих Мелітополя та Бердянська.

   Ініціативу проведення конференції взяла на себе кафедра фундаментальних дисциплін під керівництвом Надії Сопнєвої. Заходи розпочалися з пленарного засідання, на якому учасників  вітали Катерина Кеньо, депутатка Львівська обласна рада VII та VIII скликань, та Володимир Чорній, заступник директора Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА, начальник управління. 

   Конференція включала роботу секцій, що дозволило учасникам детальніше обговорити вузько-спеціалізовані аспекти своїх наукових досліджень. Модераторами цих секцій були  С. Терещук, О. Любінська, Р . Неділько та С. Назар. 

   В. Похмурський  ознайомив наших гостей з роботою симуляційного центру Академії.

   Ця науково-практична конференція стала важливою платформою для обміну знаннями та дослідженнями в галузі медико-біологічних наук. Участь у ній сприяла активній взаємодії між студентами та науковцями різних університетів. Результатом роботи молодих науковців став «Збірник матеріалів конференції», ознайомитись з яким можна за посиланням: https://lma.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/materialy-ii-vseukrayinskoyi-konferencziyi.pdf