Симуляційні курси з ВЕС

    Приємно, що Львівська медична академія імені Андрея Крупинського вчергове підтердила своє високе реноме у медичній академічній спільноті України.

    Викладачі кафедри хірургічних дисциплін і невідкладних станів Мар’ян Гончаров і Юрій Шведа в якості тренерів WHO/ICRC, провели п’ятиденні симуляційні курси з BEC (Базова екстрена медична допомога) для медиків Полтави і Вінниці на базі місцевих університетів. Навчання проводили для лікарів низки спеціальностей, фельдшерів та медсестер системи ЕМД.

   За відгуками слухачів та колег-тренерів наші відпрацювали на високому фаховому рівні і отримали належне визнання авдиторії. «Це був тиждень шалених емоцій, чудових подій з прекрасними людьми! Досвідчені інструктори, професіонали своєї справи, надзвичайно приємні люди та просто люди з великої літери які надали нам найважливіших знань, вмінь та навичок з базової екстреної медичної допомоги! Це було незабутньо та круто! Щиро вдячні вам за здобуті знання!» – ділиться враженнями одна із курсанток Діна у своєму акаунті.

   #Рухаємося_до_Перемоги