Студентська наукова робота на кафедрі фармації ЛМА імені Андрея Крупинського

У п”ятницю, 12 травня 2023 р., на кафедрі фармації відбувся цікавий захід, в якому прийняли участь здобувачі освіти груп ІІІ ФМ 21, ІІ ФМ 21 та викладачі Наталія Цубанова, Наталія Єфіменко, Уляна Партика та Софія Терещук. На засіданні були заслухані результати наукових пошуків  Н.Цюник, Р.Гавірко та В.Колодій(наукові керівники робіт – проф.Цубанова Н. та доц.Терещук С.

Під час презентації присутні ознайомилися з проблемними питаннями стану забезпечення орфанними лікарськими засобами в Україні та світі, асортиментом лікарських засобів інгібіторів фосфодіестерази ІV типу. У доповіді про діяльність фармацевтичного відділу в медичному училищі №1, на основі архівних даних, спогадів випускників та працівників, описано особливості підготовки фармацевтів в 60-80 рр. минулого століття.

Презентації викликали заінтересованість присутніх, доповідачі гарно надавали пояснення до запитань. Такі зустрічі є дуже корисними, покращують інтерес здобувачів освіти до здобуття більш глибоких знань, сприяють засвоєнню засобів комунікації. В заключному слові наставники побажали здобувачам освіти наснаги в навчанні та наполегливості в  реалізації своїх мрій.