СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

  19.02.2024 року викладачами циклової комісії стоматологічних дисциплін  Відділення №2 було організоване і проведене відкрите засідання науково-пошукового товариства здобувачів освіти «Аполонія», на якому з доповідями виступили здобувачі освіти ОПП «Стоматологія» та ОПП «Стоматологія ортопедична». 

   До уваги присутніх були представлені такі доповіді:

   «Сучасні методи протезування на імплантатах» – доповідач Качор Назар (ІІІ СОф-1). Науковий керівник Назар С.Л.

  «Штучний інтелект в стоматології»  – доповідач Терентьєва Соф’я (ІІ СО-11). Науковий керівник Конюх Р.І.

  «Сучасні технології виготовлення еластичних протезів» – доповідач Яворська Марія (ІІ СО-11). Наукові керівники Назар С.Л. і Войтюк О.О.

  «Клінічний аналіз якості очищення поверхні зубів в домашніх умовах різними видами зубних щіток» – доповідач Місьо Галина (ІІІ СТ-11). Науковий керівник Тісновець І.І.

  «Актуальні аспекти профілактики основних стоматологічних захворювань» – доповідач Гасюк Яна (ІІІ СТф-1). Науковий керівник Назар С.Л.

   Перед доповідачами та слухачами виступила завідувачка Відділення №2 Задорецька О.Р., яка відзначила високу якість представлених доповідей, цікавий та актуальний матеріал, що був викладений та професіоналізм доповідачів. Вона наголосила на важливості таких заходів для здобувачів освіти в їх професійному рості та подякувала науковим керівникам за їх роботу.