Співпраця зі стейкхолдерами!

    Здобувачі ОПП Лабораторна діагностика та ОПП Сестринська справа разом з викладачами Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського Сидор О.К., Любінська О.І., Рик Т.М., Гопаненко О.О., Двулят-Лешневська І.С., Менів Н.П., Вінярська М.С. відвідали ПП «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб».

    В рамках укладеної угоди між Академією та ПП «Ескулаб» здобувачі мали можливість побувати у відділеннях та ознайомитися з діяльністю лабораторії. Цікаво та інформативно зі здобувачами було проведено практичний тренінг медсестрам/медбратам з моменту візиту пацієнта в пункт забору і до завершення процедури. Адміністратор/медична сестра детально продемонстрували і покроково розповіли всю роботу пункту.

     Майбутні лаборанти мали можливість ознайомитись з роботою біохімічної, клініко-діагностичної та бактеріологічної лабораторії, починаючи від пункту прийому біоматеріалу і до видачі результатів. Завідувач бактеріологічної лабораторії п. Людмила Костюк та лікар-лаборант пан Павло показали усі етапи роботи, обладнання та методики досліджень.

    Щиро дякуємо представникам адміністрації: пані Марті Ромашевській та пані Іванні Задорожній за організацію екскурсії й надану можливість у розвитку та удосконалення знань, вмінь та навичок як здобувачів, так і науково-педагогічних працівників Академії.

   Розвиваємося, щоб бути кращими!!!

   Дякуємо ЗСУ