Співпраця зі школою Марії Покрови

Викладачі КЗВО ЛОР “Львівська медична академія ім. Андрея Крупинського” кафедри фундаментальних дисциплін Борщ Ірина та кафедри лабораторної медицини Шашков Юрій приймають активну участь у допрофільній підготовці учнів з порушенням слуху Львівської спеціальної школи Марії Покрови І-ІІІ ступеня, що є спільним проєктом між закладами освіти.

Учням школи викладають курс з “Основ медицини”, який допоможе їм у здобутті обраної професії. Також, після завершення навчання учні мають преференції при вступі до Академії.

Окрім навчання, викладачі Академії провели для учнів школи екскурсії в “Анатомічний музей” та “Музей хвороб людини” ЛНМУ ім. Данила Галицького та до Центру медичної симуляції Академії в супроводі директора школи Любомира Мостового, керівника центру Володимира Похмурського і дактилолога Наталії Товчко.