Семінар із застосування порядку надання паліативної допомоги для органів охорони здоров’я

4 лютого об 11.00 год викладачі кафедри лабораторної медицини на чолі із завідувачем кафедри Федорович У.М. прийняли участь у навчальному семінарі із застосування Порядку надання паліативної допомоги для органів охорони здоров’я і співробітників профільних кафедр вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти у форматі конференції Zoom. Прослухано  лекцію завідувачки відділення паліативної допомоги Центру паліативної допомоги дітям м. Києва Київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні Нестер О.Є. та завідувача амбулаторної мобільної бригади Центру паліативної допомоги дітям м. Києва Київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні Трофімова І.П. “Головні принципи та організація роботи паліативної допомоги дітям м. Києва”.       Було висловлено щиру подяку за цікаву та змістовну мультимедійну презентацію.