Семененко Ольга Ярославівна

Семененко Ольга Ярославівна

викладач, координатор з питань проходження студентами Академії практики в клініках Німеччини.

Категорія: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Освіта:

Львівський державний університет імені Івана Франка, 1997 р., німецька мова та література; філолог, викладач німецької мови та літератури.

Керівник студентського гуртка «Арт-клуб  Львів – європейське місто».

За час роботи в навчальному закладі відзначена номінацією «Кращий викладач року».

Сфера наукових досліджень:

мотивація професійного успіху медиків, практика іншомовної компетенції в навчанні, методи ефективного засвоєння  іноземних мов.

Публікації:

  1. Рутар А.І., Семененко О.Я. Проблеми використання інтерактивно-інноваційних форм в процесі викладання соціології іноземною мовою. / А.І Рутар, О.Я.Семененко // Міжнародна науково-практична конференція «Науково-теоретичні аспекти вирішення глобальних проблем сучасності» [Текст]. – (16-17 квітня 2021 р.). – м. Дніпро.
  2. Семененко  О.Я. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Іноземна мова (німецька) (за професійним спрямуванням)» для студентів спеціальності 223 Сестринська справа. Професійно-орієнтований розділ: «Системи організму та їх хвороби». – Львів, 2017. – 65 с.
  3. Семененко О.Я . Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи латинської мови з медичною термінологією» для студентів спеціальності 223 Сестринська справа. Професійно-орієнтований розділ: «Фонетика. Морфологія»– Львів :  – 87 с.
  4. Семененко О.Я. Робочий зошит до самостійної позааудиторної роботи студентів з дисципліни «Основи латинської мови з медичною термінологією» для студентів спеціальності 223 Медсестринство – Львів, 2019. –  64 с.
  5. Семененко О.Я. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Іноземна мова (німецька) за професійним спрямуванням» для студентів спеціальності 223 Медсестринство. Професійно-орієнтований розділ 1. «Академічна та професійно-ситуативна комунікація». Професійно-орієнтований розділ 2. «Медицина як наука. Основи медсестринства» – Львів, 2020. – 145 с.
  6. Семененко О.Я. Робочий зошит до самостійної позааудиторної роботи студентів з дисципліни з дисципліни «Іноземна мова (німецька) за професійним спрямуванням» для студентів спеціальності 223 Медсестринство. Професійно-орієнтований розділ:1. « Іноземна мова – мова ділового спілкування». (40 ст.) 2. «Медицина як наука. Основи медсестринства». (36 ст.) – Львів, 2020. –  76с.
  7. Семененко О.Я. Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Латинська мова та медична термінологія» для студентів спеціальності 223 Сестринська справа (група І МСі-21) Професійно-орієнтований розділ: 1. «Фонетика. Морфологія» 2. «Морфологія. Клінічна та фармацевтична термінологія» – Львів : – 95 с.