Розвиток медицини та технологічне новаторство повинні крокувати на одному рівні

15 лютого 2021 року ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія ім. Андрея Крупинського» стала однією з 45 переможців Пакету підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові, започаткованого Lviv Convention Bureau. Грант наданий Академії для проведення науково-практичної конференції «Новітні технології у вищій освіті”, що має на меті популяризацію комплексних підходів STEM освіти, які реновують освітній процес через практичне застосування прогресивних навчальних технологій та інноваційних підходів до менеджменту закладів освіти.

Цьогоріч ми акцентуємо увагу на питанні доцільності міжвузівської колаборації навчальних закладів міста медичного та технічного спрямування, так як в умовах світових тенденцій масової популяризації ідей високоефективних можливостей біотехнологій, генної інженерії та молекулярної біології найближчого майбутнього, сьогодні, на жаль, не кожен з нас володіє елементарними навичками взаємодії з технологічними рішеннями, що вже існують, як в медичній галузі, так і у сфері технічного винахідництва.

Освіта є універсальним майданчиком для розвитку майбутніх поколінь. Саме тому заклади вищої освіти, які відіграють роль головної платформи для підготовки професійних, експертних спеціалістів “нової хвилі”, мають нагально модифікувати освітні підходи до навчання своїх студентів, максимально покращити власні матеріально-технічні бази та підсилити процеси диджиталізації навчальних програм. Крім того, імплементація освітніх інновацій потребує свідомої реновації стратегій менеджменту та стандартів якості вищих навчальних закладів в цілому.

Розвиток медицини та технологічне новаторство повинні крокувати на одному рівні. Найбільш плідними підходами до регенерації результативності освіти вважаються  інноваційні рішення STEM технологій в навчальних процесах.

Деталі та умови участі в конференції будуть надані додатково.

Освіта єднає світ — опановуємо інновації разом!