Розбудова справедливого українського суспільства на засадах біоетики

У березні 2021 року на кафедрі проведено запланований  науковий семінар.  Засідання відбулось в режимі онлайн. З цікавою доповіддю-презентацією виступила викладач дисципліни «Біоетика» Пукаляк  Леся Тарасівна. Тема: «Розбудова справедливого українського суспільства на засадах біоетики». Проблеми біоетики мають міждисциплінарний характер, до яких причетні біологи, генетики, медики, екологи, соціологи, філософи, юристи, представники релігійних організацій. Узагальнюючи наукові, суспільні, релігійні погляди, національні особливості, традиції, вони розробляють сукупність моральних засад і принципів, норм і правил, яких необхідно дотримуватися у своїй професійній діяльності.

У сьогоденні так важливо вивчати різні  системи умов, при яких можливе збереження і розвиток життя на Землі. Це значущі проблеми стану довкілля, характер взаємовідносин між людьми у суспільстві, роль політики та реформування економіки, гарантії дотримання прав людини, особливості культурних традицій, генетичної унікальності.

Після презентації відбулось жваве обговорення озвучених проблем і обмін думками між викладачами по  їх вирішенню.

Розбудова справедливого українського суспільства на засадах біоетики