Регіональна зустріч Рад молодих вчених у Львові

10 лютого 2022 року відбулась Регіональна зустріч Рад молодих вчених Львівської області у стінах Львівського університету внутрішніх справ. Зустріч була ініційована Головою Ради молодих вчених при МОН п. Олесею Ващук та секретарем Ради молодих учених при МОН п. Андрієм Хорольським. Така подія збирає щорічно представників із різних вишів для обговорення стану науки в Україні та молодого науковця сьогодення.

Голова Ради молодих учених Львівської медичної академії ім. А. Крупинського Ольга Сушко взяла участь у цій зустрічі та долучилась до обговорення щодо ініціативи Ради молодих учених при МОН про створення та засади функціонування Офісу підтримки вченого. Концепція діяльності Офісу підтримки вченого включає створення умов для реалізації інтелектуального потенціалу громадян України у сфері наукової, науково-технічного і інноваційної діяльності та вільного розвитку наукової та науково-технічної творчості. Також важливим питання було обговорення щодо необхідності створення Ради молодих учених при Львівській обласній державній адміністрації.

Загалом проведення заходу посприяло активізації діяльності молодих учених, а також дозволило виокремити стратегічно важливі питання у діяльності науковців.

Регіональна зустріч Рад молодих вчених у Львові Регіональна зустріч Рад молодих вчених у Львові Регіональна зустріч Рад молодих вчених у Львові