Реалізація академічної мобільності у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського

Реалізація академічної мобільності усіма учасниками освітнього процесу є важливим кроком у процесі імплементації Закону України «Про вищу освіту».

Відповідно до Закону, академічна мобільність – це можливість навчатися, викладати, стажуватися, чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України, чи за її межами, без відрахування чи звільнення з основного місця навчання чи роботи.

В Академії академічна мобільність реалізується різними шляхами. Зокрема, 17 лютого 2022 року для студентів спеціальності 221 Стоматологія ОПП «Стоматологія ортопедична» була проведена лекція на тему «Особливості ортопедичного лікування дефектів твердих тканин зубів». Лектором виступив кандидат медичних наук, доцент, директор Фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету Олександр БУЛЬБУК.

Лектор в доступній та цікавій формі ознайомив усіх присутніх з актуальними підходами до ортопедичного лікування дефектів твердих тканин зубів. Подача матеріалу була сучасною, яскравою та мотивуючою.

Сподіваємося на подальшу співпрацю між Академією та Фаховим медичним коледжем ІФНМУ!