На факультеті №1 КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» проведено анкетування випускників з метою оцінювання рівня підготовки до складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).
Опитування було організовано з метою отримання зворотного зв’язку від здобувачів освіти щодо організації підготовки до ЄДКІ, визначення основних труднощів під час складання іспиту, оцінки ефективності освітнього процесу та виявлення напрямів його подальшого вдосконалення.
У ході анкетування випускники мали можливість оцінити власний рівень готовності до складання ЄДКІ, визначити найбільш складні розділи тестування, висловити думку щодо якості навчально-методичного забезпечення та надати пропозиції стосовно покращення підготовки до кваліфікаційного іспиту.
За результатами опитування підготовлено аналітичний звіт, який стане основою для подальшого удосконалення освітнього процесу, оновлення змісту підготовки, посилення практичної складової навчання та впровадження додаткових заходів із підготовки здобувачів освіти до ЄДКІ.
Факультет №1 систематично проводить моніторинг якості освітнього процесу та враховує думку здобувачів освіти як один із ключових інструментів забезпечення внутрішньої системи якості освіти. Результати анкетування будуть використані для вдосконалення освітніх програм, підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців та забезпечення їх успішного проходження атестації.
Дякуємо всім випускникам за активну участь в опитуванні, конструктивні пропозиції та небайдужість до розвитку якісної медичної освіти!
