Project HOPE

   2022/2023 н.р. Львівська медична академія імені Андрея Крупинського подала документи на тендерній основі для участі у Project HOPE за підтримки USAID для соціальних працівників, сетер/братів медичних по догляду за пацієнтом та отримала пропозицію щодо реалізації цього проєкту. Тендерна пропозиція становила 503 тис. грн.

   З метою реалізації цього проєкту було сформовано тренерський склад із провідних викладачів Академії: Роксолани Неділько, Ольги Кузьменко, Наталі Горбової, Наталі Поцюрко

   Project HOPE за підтримки USAID відбувався у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського на базі Центру по догляду за пацієнтом.

   Відповідно до цього міжнародного проєкту викладачі Академії розробляли навчальні плани, робочі програми, роздатковий матеріал та проводили тренінги в очному та дистанційному форматах. У цих тренінгах взяли участь 73 соціальні працівники, 50 сестер медичних. Проведено два очні тренінги (16 год) для практикуючих медиків, які набули навички тренерів по догляду за пацієнтом та отримали сертифікати. Надалі ці тренери-медики впроваджуватимуть ці практичні навички для сестер/братів медичних в ЗОЗ чотирьох областях України, зокрема: Львівській, Миколаївській, Чернігівській і Дніпропетровській (загалом 27 ЗОЗ).