Профорієнтаційна робота та зустріч з учнями школи №40 міста Львова

26 жовтня 2023 року завкафедри лабораторної медицини Федорович Уляною Михайлівною, лаборантом кафедри Шередько Вірою Василівною, головою приймальної комісії Задорецькою Ольгою Романівною було організовано та проведено профорієнтаційну роботу та зустріч з учнями школи №40 міста Львова.

Профорієнтацію щодо вступу до КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського” провела голова приймальної комісії Задорецька Ольга Романівна яка детально розповіла про правила прийому на спеціальності в академії.

Завкафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я к. наук з держ.управ. Неділько Роксолана Володимирівна презентувала роботу симуляційного центру внутрішньої медицини; ознайомила з доглядом за лежачими хворими, дезінфекцію рук та її перевірку за допомогою люмінесцетного приладу.

Завкафедри хірургічних дисциплін і невідкладних станів к. мед. н., доц.  Похмурський Володимир Васильович продемонстрував надання медичної допомоги при екстренних станах.

Завкафедри фармації к. фарм. н., доц. Калитовська Мирослава Богданівна ознайомила з дією лікарських препаратів та їх рецептурою.

Викладач кафедри лабораторної медицини к. пед. н. Любінська Орися Іванівна продемонструвала мазки-препарати з крові і як вона проводить заняття зі студентами з особливими потребами (вади слуху) при дослідженні еякуляту.

Завкафедри лабораторної медицини засл. прац. осв. України Федорови Уляна Михайлівна розповіла про можливість навчання на державній формі навчання на спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування  ОПП – Лабораторна діагностика та вдале працевлаштування.

Лаборант мікробіології (бакалавр за освітою) Шередько Віра Василівна продемонструвала морфологію стрептобацил,   чашки з різними культурами мікроорганізмів та розповіла для чого проводилися такі дослідження у мікробіологічній лабораторії.

Висловлюємо подяку викладачу школи №40 Іваницькій Ользі Мирославівні та завідуючій бібліотеки школи Васьків Марії Ярославівні за організацію учнів у нашу Академію!