З метою подальшої інтеграції КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» у науково-освітню міжнародну спільноту та виходу на міжнародний ринок надання освітніх послуг у листопаді 2019 року було створено відділ по роботі з іноземними громадянами як окремий структурний підрозділ Академії.

     Прийом на навчання іноземних громадян здійснюється з 2020 року відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України. Перші іноземні громадяни розпочали навчання в Академії у 2021 році за спеціальністю 223 Медсестринство, освітній ступінь – бакалавр. Навчання студентів відбувається англійською мовою.

     На даний час у КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» навчаються іноземні студенти з Республіки Індія та Нігерії.

загальна-інформація
загальна-інформація-3
загальна-інформація-3

Офіційні представники

     З метою популяризації Академії на міжнародному ринку надання освітніх послуг укладено низку договорів між Академією та іноземними представниками (агентами) та надано їм право рекламувати Академію у закордонних засобах масової інформації на території Індії та країн Африканського континенту, а згодом і на території інших країн. Зокрема, на даний час офіційними представниками Академії за кордоном є:

  • DSA Global;
  • Anix Education;
  • Euro India Education Group;
  • Education in Ukraine.