Практика на фармацевтичному підприємстві «Галичфарм» ARTERIUM

Здобувачі вищої освіти групи ІІ ФМ-21 Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, під час проходження виробничої практики із технології готових лікарських засобів, мали велику приємність стати першими учасниками Проекту «З досвідом у майбутнє 2024», який стартував на фармацевтичному підприємстві «Галичфарм» ARTERIUM.

Із цікавими, змістовними та актуальними доповідями-презентаціями  виступили Івашина Мар’яна Миколаївна – керівник служби навчання та розвитку, Смалюх Христина Любомирівна – провідний фахівець з навчання та розвитку персоналу, Баран Андрій Васильович – старший майстер ампульного цеху.

В процесі доповідей були питання-вікторини, де студенти за правильні відповіді отримували заохочувальні призи.

Досить цікавою виявилася історія створення Галичфарму в 1911 році. Раніше тут був водо-лікувальний заклад Кисельки. Потім тут постала фармацевтична фабрика «Лаокоон», на якій, за традиційними технологіями вироблялися таблетки, мазі, пластирі, настоянки, екстракти і розчини для ін’єкцій.

Шальвига Олена – старший майстер таблеткового цеху ознайомила студентів із таємницями та особливостями роботи свого підрозділу.

Лозинський Богдан Ярославович, – уповноважена особа з фармаконагляду, розповів про організацію роботи цієї незалежної від керівництва Галичфарму структури, яка функціонує з метою контролю за віддаленими негативними наслідками вживання лікарських засобів. Пан Лозинський також запропонував студентам одне місце для проходження стажування після закінчення навчання в Академії.

Насамкінець, було ознайомлення зі збіркою поезій «Відлуння музики сердець». У збірці подані прекрасні романтичні та ностальгічні поезії, створені поетами-фармацевтами – працівниками Галичфарму.