Показові тренінги з надання домедичної допомоги

У цілому світі домедичній допомозі приділяють значну увагу. В сучасних умовах війни з рашистськими окупантами такі знання є особливо корисні і актуальні.

19 вересня 2023 року, викладачі кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я Роксолана Неділько та Ольга Кузьменко провели тренінг у Львівському кооперативному фаховому коледжі економіки і права для студентів 1-го курсу, у форматі відкритого заняття з дисципліни «Захист України», на тему: Рятувальний ланцюжок при раптовій зупинці серця. Алгоритм дій проведення серцево-легеневої реанімації».

Викладачі кафедри продемонстрували на манекенах техніку проведення компресії грудної клітки, а також навчали студентів накладати давлючі пов’язки, CAT турнікети, які використовуються в сучасних умовах щоби зупинити кровотечу.

На показовому тренінгу були також присутні і здобувачі освіти ЛМА , а саме група ІІ МС 21. Це цікавий досвід та поєднання у проведенні занять.

Незважаючи на сигнали повітряної тривоги, що лунали у ночі – здобувачі освіти двох освітніх закладів зранку брали активну участь у показовому тренінгу, коли було сповіщення про відбій тривоги.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та проводити тренінги!