Початок скринінгової програми виявлення антибактеріальних препаратів

5 вересня 2023 р. завідувач кафедри лабораторної медицини Федорович У.М. прийняла участь в програмі «Початок скринінгової програми виявлення антибактеріальних препаратів».

Доповідачі:
– Брюс Блоу, головний дослідник і старший науковий хімік, Хімічний центр боротьби зі стійкими до антибіотиків бактеріями – CC4CARB & RTI International (США) – Джеррі Райт, професор, Інститут дослідження інфекційних захворювань ДеГрута, Університет Макмастера (Канада).
Модератор:
Філіп Гріббон, керівник відділу досліджень відкриттів, Fraunhofer ITMP (Німеччина).

Було оглянуто :
Презентація 1: Створення цілеспрямованої бібліотеки сполук (Брюс Блоу)
– Представлення Хімічного центру боротьби з антибіотикорезистентними бактеріями (CC4CARB) Програма NIAID;
– Обговорення запитів, перегляду, дизайну, виробництва та розповсюдження грамнегативної орієнтованої бібліотеки.

Презентація 2: Стратегії скринінгу (Джеррі Райт)
– Представлення різних стратегій скринінгу для виявлення антибактеріальних результатів (грампозитивних і грамнегативних);
– Обговорення підходів, заснованих на мішені проти цільових агностиків;
– Подальші кроки у зниженні ризиків.

Цей вебінар проводився у співпраці з CC4CARB – Хімічним центром боротьби зі стійкими до антибіотиків бактеріями.

Дякуємо організаторам і доповідачам за фахові цікаві презентації та безперервний професійний розвиток!