Пісенний інструментарій як засіб формування соціокультурної компетенції на заняттях іноземної мови

24 березня 2021 року було проведено засідання обласного методичного об´єднання викладачів іноземних мов. Голова й організатор – викладач-методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Халавка Оксана Анатоліївна. Зважаючи на реалії сьогодення захід відбувся в онлайн форматі. З цікавою доповіддю на тему: «Пісенний інструментарій як засіб формування соціокультурної компетенції на заняттях  іноземної мови» виступила викладач Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського  О. Летнянка. Викладач не лише розповіла про теоретичні аспекти даного питання, а й поділилася власним досвідом використання пісенних текстів для засвоєння лексичних, граматичних тем, роботи з фонетикою. Пісні всесвітньо відомих виконавців, а також твори у виконанні студентів коледжу, які було включено у презентацію, внесли елемент художньої насолоди в атмосферу засідання. У заході взяло участь 48 викладачів.      Така  активність засвідчила велику потребу у спілкуванні  та можливістю обмінятись досвідом роботи у навчальному процесі.