Підсумки проведення декади медсестринства! Разом до перемоги 2023

    12.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, у змішаному форматі, відбувся ХIV Міжнародний Конгрес медсестринства: «Медсестринство 2023: шлях до перемоги», співорганізатором якого була Львівська медична академія імені Андрея Крупинського. Учасниками Конгресу стали представники 10-ти країн світу. Свою підтримку українським медсестрам та братам висловили представники медсестринської спільноти світу.

     Пишаємось, що у роботі Конгресу взяли участь представники нашої Академії. Зокрема, з доповіддю: ” Мрії про майбутнє у медсестринстві”- виступила викладачка Академії Олександра Палагіцька.
Наталія Назар, викладачка кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я, бойовий медик – була відзначена Премією «Найкраща медична сестра України – 2022» в номінації «Медсестра/Медбрат- Захисниця/Захисник».

    15.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, Мирославою Верес та Іриною Савицькою, лікарями-дерматологами КНП ЛОР ” Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер “, було проведено скринінгове обстеження на меланому. Обстеження могли пройти студенти, викладачі та всі бажаючі.

Разом до Перемоги 2023.jpg
Разом до Перемоги 2023.jpg

     16.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, відбулось відкриття Галереї Слави на якій представленні наші випускники, студенти та працівники які є на фронті. Це вшанування та визнання їх надзвичайно важливого внеску у забезпечення медичної допомоги під час війни в Україні. Це дає нам можливість віддати належне героїчним медикам, які з ризиком для власного життя надають медичну допомогу пораненим воїнам на полі бою та цивільним особам,котрі потрапляють у зону активних бойових дій.

Разом до Перемоги 2023
Разом до Перемоги 2023

    17.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, відбувся круглий стіл на тему: «Освітньо-професійні програми з підготовки медичних сестер очима стейкхолдерів». В обговорені прийняли участь стейкхолдери: Галина Шведа – Сестра медична відділення нейрохірургії Центру нейрохірургії та неврології ВП лікарня святого Пантелеймона 1 ТМО м. Львова, здобувач вищої освіти ОПП «Медсестринство» освітнього ступеня магістр, Ірина Стадницька – магістр медсестринства, заступник директора з медсестринства КНП ЛОР «Львівський обласний клінічно лікувально-діагностичний кардіологічний центр», Оксана Кульон – випускниця ЛМА, Тетяна Канцір – головна сестра медична наркологічного диспансеру, Віктор Гончарук – старший брат медичний відділення (станції) швидкої (екстреної) медичної допомоги підстанції №1 станції ЕМД Львів, Ольга Зьомків – старша акушерка відділення сумісного перебування матері і дитини КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр». Висококваліфіковані практикуючі сестри та брати медичні ділилися своїми професійними проблемами, неординарними медсестринськими випадками та вносили слушні пропозиції-рекомендації в провадження освітнього процесу. Ваш досвід, знання, підтримка та співпраця були надзвичайно цінними для всіх нас.

     18 травня 2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти фундаментальних медико-біологічних наук».

     Конференція включала роботу секцій, що дозволило учасникам детальніше обговорити вузько-спеціалізовані аспекти своїх наукових досліджень. Модераторами цих секцій були: С. Терещук, О. Любінська, Р. Неділько та С. Назар.

    Ця науково-практична конференція стала важливою платформою для обміну знаннями та дослідженнями в галузі медико-біологічних наук. Участь у ній сприяла активній взаємодії між студентами та науковцями різних університетів.

    19.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, відбувся конкурс на найкраще виконання медсестринських маніпуляцій «Краща в медсестринстві». У конкурсі прийняли участь шість здобувачів освіти І та ІІ курсів. Конкурс передбачав чотири конкурсних завдань. Наші здобувачі освіти мали змогу спробувати себе не лише у виконанні практичних навиків, ай у інших цікавих конкурсах медсестринського спрямування. Вітаємо нашу переможницю – Вікторію Новик, здобувачку освіти групи 2 МСф 2.

     20.05.2023 року відбулася паломницька подорож викладачів та студентів Академії Унів-Свірж.
Молитва і відпочинок на завершення навчального року.

    20 травня 2023 року академічна спільнота Львівської медичної академії ім. А. Крупинського разом з капеланом навчального закладу братом Остапом Гутковським відпочивали у мандрах.
На завершення навчального року студенти і викладачі вирушили до Свято-Успенської Унівської Лаври. Помолилися перед Унівською чудотворною іконою Матері Божої за наших воїнів та рідних. Також була екскурсія Лаврою і похід на Черннечу гору. Після цього подорожні вирушили до Свіржського замку, де відбулася екскурсія і банси на подвір’ї.

Щиро вдячні усім організаторам та учасникам. Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом! Слава Україні та ЗСУ!