Підсумки проведення декади медсестринства! Разом до перемоги 2023

     12.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, у змішаному форматі, відбувся ХIV Міжнародний Конгрес медсестринства: «Медсестринство 2023: шлях до перемоги», співорганізатором якого була Львівська медична академія імені Андрея Крупинського. Учасниками Конгресу стали представники 10-ти країн світу. Свою підтримку українським медсестрам та братам висловили представники медсестринської спільноти світу.

      15.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, Мирославою Верес та Іриною Савицькою, лікарями-дерматологами КНП ЛОР ” Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер “, було проведено скринінгове обстеження на меланому. Обстеження могли пройти студенти, викладачі та всі бажаючі.

 

     16.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, відбулось відкриття Галереї Слави на якій представленні наші випускники, студенти та працівники які є на фронті. Це вшанування та визнання їх надзвичайно важливого внеску у забезпечення медичної допомоги під час війни в Україні. Це дає нам можливість віддати належне героїчним медикам, які з ризиком для власного життя надають медичну допомогу пораненим воїнам на полі бою та цивільним особам,котрі потрапляють у зону активних бойових дій.

 

відкриття Галереї

     17.05.2023 року, у форматі декади медсестринства – Разом до Перемоги 2023, відбувся круглий стіл на тему: «Освітньо-професійні програми з підготовки медичних сестер очима стейкхолдерів». В обговорені прийняли участь стейкхолдери: Галина Шведа – Сестра медична відділення нейрохірургії Центру нейрохірургії та неврології ВП лікарня святого Пантелеймона 1 ТМО м. Львова, здобувач вищої освіти ОПП «Медсестринство» освітнього ступеня магістр, Ірина Стадницька – магістр медсестринства, заступник директора з медсестринства КНП ЛОР «Львівський обласний клінічно лікувально-діагностичний кардіологічний центр», Оксана Кульон – випускниця ЛМА, Тетяна Канцір – головна сестра медична наркологічного диспансеру, Віктор Гончарук – старший брат медичний відділення (станції) швидкої (екстреної) медичної допомоги підстанції №1 станції ЕМД Львів, Ольга Зьомків – старша акушерка відділення сумісного перебування матері і дитини КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр».

     Висококваліфіковані практикуючі сестри та брати медичні ділилися своїми професійними проблемами, неординарними медсестринськими випадками та вносили слушні пропозиції-рекомендації в провадження освітнього процесу. Ваш досвід, знання, підтримка та співпраця були надзвичайно цінними для всіх нас.