Перший модуль Leaders For Mental Health

11-13 лютого 2021 р. у Києві відбувся перший модуль Навчальної програми з менеджменту у сфері психічного здоров’я Leaders For Mental Health, у якому, зокрема, бере участь завідувач кафедри психічного та фізичного здоров»я Роман Ліщук. Всього заплановано 6 навчальних модулів. По два в Києві, Харкові та Львові.   Серед співорганізаторів заходу Міністерство охорони здоров’я України, Lviv Business School (LvBS), Mental Health For Ukraine (Психічне здоров’я для України), Be—it Health & Social Impact, Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.   Модуль №1 присвячено огляду систем охорони здоров’я у світі, питанням прав людини, реформам та управлінню змінами, реформі соціальних служб в Україні. В перший день, 11 лютого, із доповідями «Психічне здоров’я та Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю» та «Оптимальне поєднання послуг у сфері психічного здоров’я» виступив Орест Сувало, представник проекту Психічне здоров’я для України   12 лютого, про реформу охорони психічного здоров’я в Україні доповідали заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак та виконувач обов»язків голови НСЗУ Оксана Мовчан. Юрист Олена Рад-Кіт розповіла про правові аспекти реформ в Україні, а також питання державних регулюючих органів в галузі охорони здоров’я, психічного здоров’я та соціальних служб. 13 лютого обголювались питання місії, бачення, цінностей організації служби психічного здоров’я. Наступний модуль відбудеться 3 – 5 березня в м. Харкові.