Ознайомлення іноземних студентів із Львівським перинатальним центром

Задорецька Ірина Володимирівна, викладач дисципліни «Медсестринство в педіатрії», провела практичне заняття для іноземних студентів групи ІІ МСі-22 у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі.

Студенти мали можливість відвідати пологове відділення та пологову залу, індивідуальну післяпологову палату, спеціалізоване консультативно-діагностичне відділення з жіночою консультацією.

Іноземні студенти ознайомилися з санітарно-гігієнічним режимом відділень перинатального центру: постнатального догляду новонароджених, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, відділення медичної реабілітації передчасно народжених дітей з вкрай малою вагою. Побачили особливості догляду, зігрівання та вигодовування недоношених немовлят.

Викладач звернула увагу на роботу сучасних кювезів, які використовують для підтримання постійної температури тіла «поспішайок» та для фототерапії, а також студенти вчилися працювати з кювезами, що були не задіяні в роботі.

Ознайомилися з роботою відділення #Банк грудного молока.

Особливу вдячність висловлюємо головному лікареві, директорові перинатального центру Малачинській Марії Йосипівні за можливість відвідати центр та лікареві педіатру-неонатологу, асистентові кафедри педіатрії та неонатології післядипломної освіти Маланчак Оксані Михайлівні за участь у проведенні заняття.