Ознайомча практика з організації та економіки фармації

Практичне навчання студентів фармацевтів

Закінчення семестру в студентів завжди є напруженим. У фармацевтів першокурсників, окрім залікової сесії та екзаменів відбулася перша практика – ознайомча практика з організації та економіки фармації. Кафедра фармації (доц. С.І.Терещук) забезпечила програму практики, її методичне забезпечення та відповідні бази. Практика відбувалася в аптечних закладах Львова, Львівської та Закарпатської областей (72 % студентів виявили бажання проходити практику у Львові, решта за місцем проживання).

Згідно програми практики студенти ознайомилися з роботою двох провідних фармацевтичних компаній – мереж аптек «3І» та «D.S.» та мали можливість поставити запитання провідним фахівцям – п. Сергію Лозинському, п. Галині Польовій, п. Оксані Городецькій, п. Ірині Іваненко-Лапан, п. Ніні Рубчук, п. Ларисі Агапітовій, Студенти довідалися про особливості роботи аптечних мереж та отримали відповіді на запитання.

Індивідуальне виготовлення ліків студенти побачили в КП ЛОР «Аптека №1». Завідувач рецептурно-виробничого відділу п. Едіта Мікула  докладно розповіла про переваги екстемпоральних ЛЗ, про творчість та можливість допомагати пацієнтам.

Наступного дня 15 аптек Львова та Львівської області прийняли наших студентів та дали їм можливість відчути себе справжніми фармацевтами.

Залік з практики був проведений в аптеці-музею «Під чорним орлом», але перед тим завідувач аптеки п.Любов Роздобудько провела цікаву екскурсію.

На думку студентів, за п’ять днів практики, вони зрозуміли, що вибрали дуже цікавий  та потрібний фах з глибокими традиціями та широкими можливостями в майбутньому.