09.05.2023 р. відбувся професійний лекторій у КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського”.
Гостем сьогоднішнього лекторію – завідувач відділення реконструктивної хірургії Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Процько Ігор Васильович та співдоповідачем – Шведа Юрій Ігорович, викладач кафедри хірургічних дисциплін і невідкладних станів. Тема доповіді: «Сучасні підходи до діагностики та лікування раку молочної залози».
Продовжила тему лекторію – Хміляр Ірена Романівна, доктор філософії, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Тема: «На шляху до становлення та розвитку якісної медсестринської освіти в Україні».

Ключові тези зустрічі:
✓ сучасні підходи до лікування раку молочної залози;
✓ рак – не вирок; показники одужання після раку;
 важливість регулярного скринінгу на рак молочної залози;
✓ які можливості з’являються у медсестер на шляху до становлення та розвитку якісної медсестринської освіти в Україні;
✓ медсестра з розширеними повноваженнями, бар’єри та виклики.
09.05.2023 р. відбувся професійний лекторій