Осінь 2021. Не навчанням єдиним: цікаві хобі студентів фармацевтів

На кафедрі фармації 29 листопада 2021 р. відбулася виховна година із студентами групи І ФМ 21( куратор – Терещук С.І.) на тему: „Хобі студентів фармацевтів”. Захід було проведено в Zoom конференції. Більша частина студентів прийняли активну участь у підготовці та проведенні  зустрічі. У першій частині було заслухано 14 студентів та проглянено їх інформацію на тему „Мій рідний край” про місця їх проживання з історичним екскурсом, видатними земляками та цікавими подіями. Другу частину склали фото та відео документи про хобі першокурсників, а саме: кулінарія, спорт, малювання, авторська поезія, вишивка, HandMade. Особливо сподобалися всім відео-фільми, зняті студентами. Всього у заході взяли участь 22 студенти, решта були глядачами та слухачами. Дуже важливо, щоб всі 30 студентів на наступний раз приєдналися до події.  Вирішено, що буде створений банк матеріалів із праць, зроблених студентами та наступні зустрічі будуть вже традиційними та присвячені різним порам року: зима, весна, літо-осінь.