Нові навчальні технології на кафедрі фармації

Семінарські заняття з дисципліни «Історія фармації» в цьому семестрі проводяться в режимі on-line, але при висвітленні теми «Історія розвитку фармації у Львові» було вирішено провести його на базі інтерактивного музею «D.S.Таємна аптека».

Отже, 4 листопада 2022 р. на площі Соборній 1 у Львові, студентів групи І ФМ 21 вітав помічник Таємного аптекаря п.Анатолій Гурин. Коротенький екскурс у приміщеннях діючої аптеки і дуже цікава презентація п.А.Гурина про десять старовинних аптек м.Львова. Про аптеку «Під Угорською короною» опрацьовані презентації представили студ.Босак Ірина та Ковалевич Анна. Були заслухані реферати від студентів про фармацевтів особистості Львова, а саме: Й.Зега, Я.Піпеса-Поратинського, Т.Торосевича, Б.Радзішевського та інш.

Від керівництва мережі аптек «D.S» перед студентами виступила керівник відділу навчання персоналу п.Оксана Городецька. Представники Академії (доценти Калитовська Мирослава та Терещук Софія) побажали студентам успіхів у навчанні. Заняття завершилося врученням студентських квитків