Нове покоління медичних сестер досягнення та інновації в медсестринстві

У Міжнародній науково-практичній конференції «НОВЕ ПОКОЛІННЯ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР: ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ В МЕДСЕСТРИНСТВІ» ( The International Scientific Conference «A NEW GENERATION OF NURSES: ACHIEVEMENTS AND INNOVATIONS IN NURSING», November 25-26, 2021), яка відбувалась на базі Тернопільського національного медичного університету, взяли участь фахівці вищої освіти в медсестринстві з України, Польщі, Канади. Серед них – Наталя Рудакова, викладачка кафедри фізичного та психічного здоров’я Львівської медичної академії ім.Андрея Крупинського.

Зазначимо, що пані Наталя у виступі посилалась на результати наукових досліджень даної кафедри, а саме:« Питання підготовки медичних сестер з реабілітації для мультидисциплінарної команди».
Рухаємось далі!