Навчання слухачів післядипломної освіти

  2️⃣ дні інтенсивних навчань 📚 та доповіді крутих  спікерів🔥

   Саме так, з 22 квітня 2024 року розпочалися курси для слухачів ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ освіти Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, організовані разом з Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я!

⚡️Більше 100 медичних сестер / братів медичних взяли участь у курсах очно та слухачі з Миколаївської, Харківської областей, мали можливість доєднатись з прямою трансляцією онлайн.

🖇 На заняттях обговорили такі теми:

✔️«Застосування лікарських засобів в практиці сестри медичної/брата медичного», «Стресостійкість медичного працівника та методи її підвищення» – Наталя ЦУБАНОВА, професор кафедри Львівської медичної академії ім.Андрея Крупинського (ЛМА);
✔️«Українські дисиденти, або ті, що передбачили війну» – Алла СЕРЕДЯК, доцент кафедри ЛНМУ ім.Івана Франка;
✔️«Профілактика емоційного вигоряння» – Ольга ДОБРОВОЛЬСЬКА, бізнес-тренер;
✔️«Основні вимоги інфекційного контролю у ЗОЗ», «Репроцесинг медичних виробів та вимоги щодо поводження з медичними відходами» – Тетяна ЧОРНІЙ, лектор курсів ЛМА, завідувач відділу з інфекційного контролю КНП ЛОР “Львівська обласна клінічна лікарня”;
✔️ «Анафілактичний шок», «Алергічні реакції», «Коми. Зберегти життя» – Еліна ДЕМБІЦЬКА, лектор курсів ЛМА.

   Дякуємо організаторам заходу, зокрема с. Севастіяні та Мирославі Полець за отримані нові знання, можливість відновитися духовно і набратися сил для подальшої роботи.

 

Навчання слухачів післядипломної освіти