Науково-методичний семінар

   2.02.2024 року на кафедрі внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я відбувся науково-методичний семінар на тему: “Обмін досвідом. Нагальні проблеми в освіті сестер/братів медичних”. На цей захід до нас завітала Галина Гвоздецька, завідувачка сестринським відділенням фахового медичного коледжу, викладач- методист кафедри акушерства та гінекології ім.І.Д.Ланового ІФНМУ.

   Обговорили ключові аспекти навчання та підвищення кваліфікації сестер/ братів медичних.

   Під час обговорення звернули увагу на ряд проблем, з якими стикаються медичні працівники в процесі свого навчання та розвитку кар’єри.

   Велика увага була приділена впровадженню інноваційних методик, використанню сучасних технологій навчання, а також співпраці з медичними закладами для забезпечення належного рівня практичної підготовки.

   Зустріч також стала важливою для обміну досвідом та ідеями між учасниками. Кожен зміг поділитися своїми успіхами, викликами та ідеями, що дозволило збагатити наш загальний досвід і відкрити нові можливості для співпраці та розвитку.

    Загалом, ця зустріч була важливим кроком у напрямку вдосконалення освітнього процесу для сестер/братів медичних. Вона надала можливість виявити найбільш нагальні проблеми та спільно знайти шляхи їх вирішення. Безумовно, такі заходи варто проводити регулярно, щоб забезпечити постійний розвиток та покращення в медичній освіті. Активну участь в семінарі прийняли студенти-магістри.

   Зустріч відбулася на найвищому професійному рівні.

   Вдячні ІФНМУ , Фаховому медичному коледжу та Галині Гвоздецькій за підтримку та плідну співпрацю!

   Разом до перемоги!