Набуття практичного досвіду

Набуття практичного досвіду.

(Екскурсія на фармацевтичне підприємство АТ «Галичфарм» корпорації «Артеріум» здобувачів освіти ІІ курсу 2022/2023 року навчання кафедри фармації КЗВО «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського»).

    Ефективність підготовки майбутніх фахівців залежить від внутрішньої мотивації здобувачів освіти впроваджувати в практику власні теоретичні знання. Студенти, які після навчання планують займатися професійною діяльністю у галузі фармації, прагнуть дізнатися, яким чином відбувається робочий процес «зсередини», адже не можливо стати директором компанії чи керівником окремого виробничого напрямку, якщо не знайомий з алгоритмом роботи підприємства і не знаєш тонкощів процесу виготовлення ліків.

    З цією метою, для студентів ІІ курсу 2022/2023 н.р., працівниками кафедри фармації було організовано екскурсію на фармацевтичне підприємство АТ «Галичфарм» корпорації «Артеріум», де студенти ознайомилися з історією становлення АТ «Галичфарм», з організаційними особливостями підприємства, а також з викликами сьогодення для фармацевтичної галузі, зокрема з етапами налагодження логістики під час воєнного стану.

    Працівниками АТ «Галичфарм» роз’яснено концепцію роботи фармацевтичного підприємства. Протягом екскурсії, було наголошено на оновленні проєктів стратегічних програм і планів підвищення конкурентоспроможності їхнього підприємства як суб’єкта фармацевтичного ринку. Керівниця служби навчання та розвитку підприємства Мар’яна Івашина зазначила, що лише завдяки об’єднанню зусиль працівників, освоєнню нових шляхів постачання сировини і колаборації з новими учасниками консорціуму вдалося швидко вирішити питання виробництва лікарських засобів за надзвичайних умов.

    Студенти дізналися не лише про шляхи їхньої професійної реалізації як фахівців освітнього напрямку «Фармація. Промислова фармація», а також про захоплення фармацевтичної родини працівників підприємства, а саме функціонування театральної студії «Панацея» Галичфарм». Крім цього студенти мали екскурсію в ампульний та фасувальний відділи, де дізналися про важливість дотримання стерильних умов на кожному етапі виробництва ліків, а також про спеціальні засоби захисту працівника і продукції.

    Екскурсія дала змогу сформувати у наших студентів уявлення про майбутній фах і про актуальні запити від роботодавців. Студенти мали можливість подискутувати про усі етапи підготовки і особливі моменти у роботі фармацевта, а також отримали призи за свої глибокі теоретичні знання. 

    Дякуємо працівникам АТ «Галичфарм» корпорації «Артеріум» за цінні знання та досвід, які були передані нашим студентам, а саме: виконавчому директору АТ «Галичфарм» Олександру БЛОНСЬКОМУ; керівниці служби навчання та розвитку підприємства Мар’яні ІВАШИНІ; окрема подяка Христині СМАЛЮХ, Олександру Якубовському, Ігорю КАЛИТІ за неоціненну допомогу в організації екскурсії.

    Організатори екскурсії: к.біол.н. Єфіменко Н.В., к.фарм.н. Терещук С.І.