МОН підписало Меморандум з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)

    18 січня 2024 року директорка програми USAID «Мріємо та діємо» Мяхрібан Дракман і перший заступник міністра освіти і науки України Євген Кудрявець підписали відповідний документ у Києві. Мета Меморандуму — розроблення та імплементація оновленої Концепції системи професійної орієнтації у формальній освіті в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України.

   У межах Меморандуму планується посилити напрям професійної орієнтації в системі освіти, що дозволить розкрити та розширити наявні інструменти й техніки в закладах освіти, сприятиме розвитку та засвоєнню новітніх практичних методик для роботи з молоддю, що, своєю чергою, слугуватиме базисом для її успішного працевлаштування та самореалізації.

   Програма USAID «Мріємо та діємо»впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Вона спрямована на розвиток та підтримку молодіжних інновацій і підприємництва, працевлаштування і розбудову кар’єри, посилення участі молоді в ухваленні рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності. Програма залучає молодих українців та українок до розроблення і реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їхній основі формувати молодіжну політику та рухатися до ефективних і стійких змін.