Міжнародний форум ділового спілкування та партнерства «Together for child»

08 жовтня 2020 року у м. Львові відбувся  Міжнародний форум ділового спілкування та партнерства  «Together for child» в якому взяла участь проректор з наукової роботи Стоколос-Ворончук Оксана. Наскрізною темою Форуму була важливість освіти та соціального супроводу дітей з особливими потребами.

Учасників заходу привітав Максим Козицький, очільник області, керівники Служби у справах дітей та департаменту соціального захисту.  Опісля розпочались панельні дискусії на теми: «Впровадження Програми раннього втручання для  дітей з порушеннями у розвитку», «Рання школа. Адаптаційна інклюзія», «Вести до успіху кожного! Особливі учні у колі майбутнього», «Впевнені кроки до успішної інклюзії» та інші.

Спікерами Форуму були знані вітчизняні  науковці, практичні психологи, психотерапевти, працівники соціальної сфери, реабілітологи.  Доповідачі, учасники форуму вели діалог із партнерами з Чехії та Швейцарії щодо освіти та соціального супроводу дітей з особливими потребами. Доповідачі  наголошували на  розвитку дитини (емоційному, інтелектуальному, фізичному), який буде повноцінний у сім’ї або наближеній до сім’ї форми виховання, оскільки тут (у сім’ї ) дитина буде зростати у безпеці, здоров’ї та благополуччі. Обговорювали яким чином відбувається захист прав на освіту та соціалізація дітей з особливими потребами, нюанси освітнього процесу таких діток, залучення до проєктів, створення різноманітних просторів із врахуванням особливостей дітей.

Гостей та учасників Форуму привітав ансамбль скрипалів «Sempre primo» під керівництвом Оксани Матвієнко.

Міжнародний форум ділового спілкування