Практика студентів у Німеччині

    У 2020 – 2021 роках декілька груп студентів Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського проходили навчально-виробничу практику у клініці KLINIK BAVARIA Kreischa Qualifizierung GmbH, що знаходиться у м. Дрезден (Німеччина). Знання із фахових дисциплін, вивчення німецької мови у стінах Академії і як результат – проходження практики за кордоном! Усі кошти за вивчення німецької мови, переліт, проживання оплачувала німецька сторона!

    Під час двотижневої практики у німецькій клініці здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з роботою сестри/брата медичних; різноманітними новітніми технологіями; допомагали пацієнтам у вирішенні їхніх проблем; допомагали при прийомі пацієнтів до реабілітаційного відділення закладу. Студенти проводили гігієнічні процедури за пацієнтами, вимірювали артеріальний тиск і температуру, а також брали кров на аналізи, безпосередньо на цукор, проводили зважування пацієнтів самостійно, а також на інвалідних візках з використовуванням новітніх технологій. Окрім цього вони ознайомилися із заповненням документації під час прийому пацієнта до лікарні, а також при виписці, спостерігали за виписуванням добових рецептів для пацієнтів і їх контролем, доставляли результати аналізів, а також іншу документацію до відділень.

    Дві випускниці Академії після закінчення навчання залишилися працювати медичними сестрами на контрактній основі в цій клініці. За умовами контракту місячна заробітна плата – 2000 євро!