Міжкафедральна студентська взаємодія на тему ”Медичний канабіс”

20.12.2023р викладачами кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я – Софією Янків та Марією Жубрид у співпраці з Ольгою Сташків, головою циклової комісії загольноосвітніх дисциплін проведено студентську міждисциплінарну взаємодію на тему: «Медичний канабіс».

Метою зустрічі стало розширення горизонтів майбутніх фахівців з медсестринства щодо наказової бази, її імплеметнації в сучасні українські реалії, розвінчування стигматизуючої компоненти навколо саме медичного застосування канабіоїдів. Здобувачі бакалаврського рівня освіти провели ґрунтовний аналіз закордонних наукових джерел щодо точок дотику, ризиків використання та медсестринського супроводу пацієнтів, які потребують призначення медичного канабісу. Варто зазначити, що опираючись на найновіші дослідження з даної проблематики, ознайомилися з перевагами та недоліками призначення медичного канабісу.

Здобувачі вищої освіти продемонстрували свою готовність до постійного професійного вдосконалення та саморозвитку.

Дякуємо всім хто долучився!