Мікробна спільнота на творах мистецтва

19 вересня (понеділок) о 14.00 год кафедрою лабораторної медицини було проведено онлайн круглий стіл на тему “МІКРОБНА СПІЛЬНОТА НА ТВОРАХ МИСТЕЦТВА” присвячений 17 вересня – Internationai Microorganisms Day (Міжнародному Дню Мікробів). Організатори заходу: Федорович У.М., Менів Н.П.

Присутні: завідувач бактеріологічної лабораторії обласної клінічної лікарні Якимова Ала Василівна, випускниця нашої академії 1999 року – Дуда Наталя, випускниця 2017 року – Олійник Наталя, проректор з навчальної роботи к.хім.н. Сойка Л.Д., проректор з виховної роботи – к.н. з держуправління Юристовська Н.Я., проректор з наукової роботи – к.ф.н. Стоколос-Ворончук О.О., декан факультету 2 – к.н.з держуправління Дуб Н.Є., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.іст.н. Лозинська С.О, викладач Голод Оксана та інші викладачі та студенти академії груп 2ЛД12, 3ЛД21, 4ЛД21 2ЛД11 та інші.

Святкування Міжнародного дня мікроорганізмів (IMD) спрямоване на поширення та пропаганду мікробіології як сфери професійної діяльності та підвищення обізнаності молодих людей та суспільства в цілому з тією важливою роллю, яку відіграє безліч невидимих живих істот у нашому здоров’ї, навколишньому середовищі та якості життя, а також їх біотехнологічного потенціалу.