Медичний форум “Інфекційні хвороби в надзвичайних ситуаціях. Стратегія, тактика та профілактика”

08 серпня 2023 року завідувач кафедри лабораторної медицини КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського” Федорович У.М. разом із викладачем кафедри Менів Н.П. прийняли участь у Медичному форумі “Інфекційні хвороби в надзвичайних ситуаціях. Стратегія, тактика та профілактика” (присвячений 30-річчю створення НАМН України).

Організатори:

ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України»; громадська організація «Всеукраїнська асоціація мікробіологів,  епідеміологів та паразитологів імені академіка Д.К. Заболотного»; кафедра епідеміології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького МОЗ України; українська військово-медична академія; громадська організація «Українська асоціація медичної освіти»; видавничий дім «Заславський».

Модератор:

Вікторія Іванівна Задорожна – чл.-кор. НАМН України, д.мед.н., професор, директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського НАМН України, завідуюча відділом епідеміологічного аналізу і вакцино-профілактики.

Висловлюємо щиру подяку доповідачам за фахові цікаві доповіді та безперервний професійний розвиток!