Медсестринський процес при менінгококовій інфекції

18.11.2020р. У Львівській медичній академії ім. Андрея Крупинського викладачами Рудаковою Н.Є., Синицею С.В., Костеревою Н.В. було проведено міжкафедральне відкрите, інтегроване практичне заняття на тему: “Медсестринський процес при менінгококовій інфекції” у групі ІІІМС12 в онлайн-форматі.

Було продемонстровано різноманітні інструменти проведення занять дистанційно: з використанням платформи Zoom, додатків Kahoot, Google Classroom, ClassMarker. Робота в індивідуальних кімнатах для вирішення клінічних кейсів, використання відеоматеріалів для демонстрації практичних навичок позитивно сприймались ЗВО та активізували їх до роботи.

Викладачі академії ефективно використали різноманітні методи зворотнього зв’язку зі студентами та колегами: “Валіза” та “Емоційно-рефлекційний” фідбек. На запрошення декана Дуб Н.Є. в онлайн-зустрічі взяли участь гості з Чернівецького медичного коледжу, Камянського медичного коледжу, та Базового медичного коледжу ІФДМУ.

Медсестринський процес при менінгококовій інфекції