Медсестринський процес при менінгококовій інфекції

18.11.2020р. Викладачі Львівської медичної академії ім.Андрея Крупинського Синиця С.В., Рудакова Н.Є., Костерева Н.В. міжкафедрально провели відкрите, інтегроване практичне заняття на тему: “Медсестринський процес при менінгококовій інфекції” у групі ІІІМС12 в онлайн-форматі.

Метою даного заняття було продемонструвати різноманітні інструменти проведення занять дистанційно: з використанням платформи Zoom, додатків Kahoot, Google Classroom, ClassMarker. Робота в індивідуальних кімнатах для вирішення клінічних кейсів, використання відеоматеріалів для демонстрації практичних навичок позитивно сприймались ЗВО та активізували їх до роботи. Викладачі академії ефективно використали різноманітні методи зворотнього зв’язку зі студентами та колегами: “Валіза” та “Емоційно-рефлекційний” фідбек. На заняття були запрошені деканом Н.Є.Дуб гості з Чернівецького медичного коледжу, Камянського медичного коледжу, та Базового медичного коледжу ІФДМУ.